THOR 11°

1 hodnocení
 
Efekt lupa
 

THOR 11°


(Světlý ležák), spodně kvašené pivo Plzeňského typu uvařené tradiční technologií ze tří druhů sladu, chmelené odrůdami Premiant a Žatecký poloraný červeňák. Pivo je nefiltrované a nepasterované.

OBJ. ALK. max. 4,7 %
EPM 11,50 %
BARVA 12 EBC
HOŘKOST 35 IBU

43 Kč    
Kód produktu 163
Kategorie PLECHOVKY
 

Ačkoli chceme rozhodně jít vlastní cestou a vytvářet přitom jedinečná piva všech možných stylů, jednu věc si musíme ujasnit hned na začátku: bez klasického ležáku plzeňského typu to prostě nepůjde! Na tomto pivu jsme všichni vyrostli, máme ho nade vše rádi a neumíme si proto vůbec představit, že bychom jej ve své nabídce neměli. Ze stejných důvodů tedy chceme, aby bylo co nejlepší, protože pořádný ležák je vlajkovou lodí většiny pivovarů, ten náš nevyjímaje.
Proto  tedy vyzýváme mocného THORA, aby nám byl v našem snažení přítelem a ochráncem. Hromovládce, jenž své mocné kladivo neobrací jen proti zlovolným nepřátelům, ale v dobách míru jej používá jako pluhu, aby dopomohl lidem k lepší úrodě ječmene, bez nějž by nebylo piva. Hromovládce, který si potom tak strašně rád dopřává mocných doušků tohoto vpravdě božského nektaru ze svého rohu, že tím způsobuje pravidelný příliv a odliv mořské hladiny. Nechtějte si jej pohněvat, pijte proto
raději s ním!

Hmotnost 0.65 kg